Iran Spain Visa: Disclaimer for Spain Visa from Iran

درخواست برای ویزا به اسپانیا در ایران

ترک دعوی ( رفع مسئولیت):

تمام محتویات این سایت تنها برای اطلاعات واستفاده عمومی می باشد. این اطلاعات به هیچ عنوان پیشنهاد و یا توصیه نبوده و نباید در تصمیم گیری (و یا عدم تصمیم گیری) به آن متکی باشید. اطلاعات موجود و نیز اطلاعات دریافتی از طریق این سایت بر مبنای قانون "همانطور که هست" ارائه شده است و تمامی مفاد بیان شده در آن ضمنی بوده و از موضوعی به موضوع دیگرمتفاوت است ، لذا هرگونه ضمانت بیانی یا ضمنی درباره هر موضوع و یا اطلاعاتی، به منظورتجاری و یا اهداف دیگر، نقض میگردد.

مرکز درخواست ویزا در اسپانیا وشرکا، وابستگان و همکاران آن، هرگز، مسئولیت خسارات احتمالی (از جمله خسارات از دست دادن پروژه های تجاری یا ضرر و زیان) در قرارداد، جرائم و یا غیره ، که ممکن است در پی عدم توانایی متقاضی در استفاده از سایت یا سوء تعبیر از محتوای آن صورت گیرد، و نیز هر گونه فعل، اهمال ، عملکرد ناموفق، خطا، قصور، وقفه، نقص، تاخیرو یا حذف، در عملیات و انتقال، همچنین خطاهای سیستم از قبیل ویروس های کامپوتری، نقص فنی در خطوط ارتباطاتی ، سرقت یا تخریب اطلاعات، دسترسی غیرقانونی به اطلاعات مندرج در سایت، تغییر و سوء استفاده از آنها، ندارد. لذا هیچ گونه ضمانتی در زمینه، صحت، کیفیت، شایستگی، کامل و کاربردی اطلاعات مختص یک موضوع خاص وجود ندارد.

مرکز درخواست ویزا در اسپانیا هیچگونه مسئولیتی در قبال لینک های متصل به صفحات نا معتبر که متقاضی را به سرور های شخص ثالث مرتبط ساخته و قصد سرقت اطلاعات را دارند، ندارد. چرا که این سایت ها خارج از کنترل شرکت بین المللی بوده و این شرکت هیچگونه انتصاب یا تجارتی با آنها ندارد. در هنگام بازدید از این سایت ها ، شما خارج است وب سایت می باشید و بنابراین شرکت هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال صحت مطالب و ایمنی این سایت ها نداشته و هیچ گونه خسارات احتمالی، ضرر و زیان وارده و نقض قوانین را بر عهده نمی گیرد.

مرکز درخواست ویزا در اسپانیا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تاخیر،آسیب یا مفقود شدن درخواست ویزا، گذرنامه و سایر مدارک که مسبب آن کوتاهی اداره پست یا شرکت پیک می باشد را ندارد. این ماده همچنین شامل پیک حمل مدارک میان سفارت اسپانیا و متقاضی نیز می باشد.

شرایط، ضوابط و رفع مسئولیت سرویس پیام کوتاه
سرویس پیام کوتاه خدماتی است که جهت سهولت پیگیری متقاضی و اطلاع از وضعیت فعلی درخواست ویزا در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. اطلاعات مندرج در آن بر اساس اطلاعاتی است که از جانب سفارت درباره پرونده مزبور ارائه شده است. در حالیکه شرکت تضمین می کند که این اطلاعات به روز و دقیق در اختیار متقاضی قرار بگیرد، اما خود متقاضی ملزم به ارائه یک شماره تلفن همراه شخصی به جهت ارسال آخرین وضعیت درخواست ویزا ، می باشد. همچنین در صورت خاموش ویا در دسترس نبودن شماره مذکور به مدت 24 ساعت، اپراتور شبکه تلفن همراه ممکن است پیام کوتاه ارسال شده توسط را حذف نماید.


 • زمان دریافت پیام کوتاه به عواملی چون ترافیک در شبکه تلفن همراه، در دسترس بودن تلفن همراه متقاضی (خارج از سرویس نبودن) و روشن بودن دستگاه تلفن همراه، وابسته است. لذا از آنجایی که اپراتور تلفن همراه نیست، دریافت پیام های متنی را تضمین نمی نماید و مسئولیت آن بر عهده شبکه تلفن همراه می باشد.
 • متقاضی می بایست شماره تلفن شخصی و صحیح خود را برای دریافت SMS در اختیار مرکز در خواست ویزا قرار دهد. تلفن شخصی عبارت است از تلفنی است که در خواست کننده ویزا، مالک یا کاربر قانونی آن است و یا تنها در دسترس کسانی است که صحت آنها توسط متقاضی ویزا تایید می شود . شماره تلفن همراه اشتباه، غیر مجاز و یا متعل به اشخاص دیگر، ممکن است به افشای اطلاعات محرمانه مندرج در ویزا بیانجامد و مسئولیت آن تماما به عهده متقاضی می باشد.
 • خدمات، پس از خرید ، تا پایان زمان بررسی درخواست ویزا، و یا تا زمانی که در وب سایت به آدرس https://spainvisa-iran.com/ اعلام می شود، در اختیار متقاضی قرار خواهد گرفت. می تواند در هر زمانی بدون اطلاع قبلی این خدمات را متوقف نماید.
 • متقاضی می بایست متهعد شود که از سرویس پیام کوتاه تنها برای اطلاع از وضعیت ویزای خود استفاده کند و ازارسال هر گونه هرز نامه ، پیام غیر قانونی، پیام توهین آمیز، تهمت، فحاشی، پیام های ناخوشایند و تهدید کننده که موجب ایجاد ناراحتی و اضطراب می شود، خودداری نماید. در صورت نقض موارد فوق و ارسال هر گونه پیام با محتوای نامطلوب، شرکت حق دارد شماره ی متقاضی را از سرویس دریافت پیام کوتاه خارج کند. همچنین در صورتیکه شرکت از نقض مکرر این بند توسط متقاضیان آگاه شود، خدمات پیام کوتاه خود را به طور کامل لغو می کند.
 • به دلایل فنی، ممکن است مشخصات فنی خدمات را با یا بدون اطلاع قبلی تغییر دهد. در صورت هرگونه تغییر در مشخصات فنی خدمات، قوانین ذکر شده نیز تغییر می یابند.
 • متقاضی باید آگاه باشد که سرویس های پیام کوتاه ممکن است هر لحظه به علت مشکلات شبکه تلفن همراه وی و یا رویداد های غیر منتظره نظیر تداخل در پوشش شبکه، با مشکل مواجه شود. مسئول و یا متعهد به جبران خسارت های مستقیم و غیر مستقیم به دلیل نقص در ارائه دهنده سرویس تلفن همراه پدید آمده، نمی باشد. با توجه به محدودیت هایی که در این بند شرح داده شد، می بایست خدمات را با دقت و مهارت انجام دهد.
 • سرویس پیام کوتاه وضعیت درخواست ویزا را براساس اطلاعات دریافت شده از سفارت اسپانیا در تهران، ارائه می‌دهد.
 • برای استفاده از خدمات، متقاضی باید به دستورالعمل های موجود در وب سایت https://spainvisa-iran.com/ مراجعه کند. متقاضی موافقت می‌کند تا تمام دستورالعمل های ، مربوط به خدمات و نیز دستورالعمل های امنیتی را دنبال کند. در صورت نقض شرایط و ضوابط از سوی متقاضی، دسترسی وی به خدمات رد خواهد شد.
 • مسئول پرداخت هزینه پیام کوتاه با مقاضی می باشد. هزینه های پرداخت شده برای خدمات پیام کوتاه تحت هیچ شرایطی بازگردانده نخواهد شد.
 • مسئولیت انجام تمام اقدامات لازم برای جلوگیری از دسترسی افراد غیر مجاز به خدمات با شخص متقاضی می باشد.
 • در حالی که تمام جوانب احتیاطی را برای انتقال اطلاعات رعایت می کند، مسئولیت و تعهد هر گونه رویدادهای غیرمنتظره و شرایط فراتر از کنترل را نمی پذیرد.
 • در صورتیکه خدمات شرکت احتمال آسیب رساندن به سرویس های مخابراتی، از جمله سرویس ارتباطی ، را داشته باشند، ممکن است به صلاحدید خود، موقتا ارائه خدمات را متوقف کند.
 • شرکت بین المللی هیچ گونه مسئولیتی (از جمله غفلت) در قبال اطلاعاتی که سایرین ممکن است از طرق مختلف ، از جمله پیام کوتاه، در اختیار مردم قرار دهند، ندارد.
 • این شرایط و ضوابط توسط قانون کشور ایران اداره می‌شوند و هر دو طرف مستلزم اطاعت از تصمیمات قضایی کشور ایران می باشند.

حفاظت از اطلاعات


 • دریافت اطلاعات
  حریم خصوصی و حفاظت از اطلاعات شخصی برای و سایر وابستگان آن، بسیار مهم است. جمع آوری و پردازش اطلاعات شخصی در شرکت بین امللی ، مطابق با قوانین حفاظت از اطلاعات می باشد. هنگام درخواست سرویس پیام کوتاه در مرکز درخواست ویزا ،(با توجه به دستورالعمل های سفارت) ممکن است اطلاعات زیر از شما درخواست شود : نام کامل ، شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل، زبان پیام کوتاه و کشوری که برای آن درخواست ویزا نموده اید.
 • ارائه اطلاعات به سایرین
  اطلاعات متقاضیان ممکن است، مطابق با قوانین حفاظت از اطلاعات ، در اختیار سایر کسانی که به جای شرکت بین المللی ، اطلاعات را بررسی می کنند، قرار گیرد. در اینصورت، اطلاعات شما ممکن است به خارج از کشور نیز منتقل شود. همچنین اطلاعات ممکن است در داخل به کارکنان بخش های دیگر ارائه شود. قوانین استفاده از این اطلاعات برای تمام بخش های یکسان می باشد. اطلاعات شما محرمانه بوده و به اشخاص غیر مجاز ارائه نمی شوند. این اطلاعات صرفا جهت ارائه خدمات به شما و یا در صورت لزوم جهت ارائه به مقامات قانونی و یا دفاع از حقوق ، استفاده خواهند شد.
 • اطلاعات جمع آوری شده با حسن نیت، جهت اطلاع رسانی وضعیت درخواست ویزا از طریق پست الکترونیکی و پیام کوتاه، استفاده می شوند. اطلاعات شخصی شما برای هیچ منظور دیگری استفاده نخواهد شد.

مراقب پیشنهادات شغلی جعلی باشید

پیشنهاد استخدام / اشتغال جعلی


شرکت بین المللی متوجه شده است که گاها افرادی که خود را به عنوان نمایندگان معرفی می‌کنند ، فرصت های شغلی جعلی و فریبکارانه با هدف سرقت اطلاعات شخصی و یا درخواست پول ، به مردم ارائه می دهند. هنگام دریافت هرگونه پیشنهاد استخدام و یا ویزای کار، در ازای پرداخت هر نوع هزینه ، جانب احتیاط را رعایت نمایید، چرا که این پیشنهادات کاملا جعلی بوده و معتبر نیستند. شرکت بین المللی آژانس استخدام نیست و خدمات استخدام ارائه نمی‌دهد. کلاهبرداران عمدتا از طریق اینترنت، ایمیل، تلفن و غیره عمل می‌کنند. ما به مردم هشدار می‌دهیم که مراقب چنین کلاهبرداری ها باشند.

لطفا توجه داشته باشید که شرکت بین المللی یک شرکت پردازش ویزا است و فقط با سفارتخانه ها ، در جهت تامین روند های اداری مورد نیاز برای پردازش درخواست ویزا، کار می کند. شرکت بین المللی و نمایندگان آن هیچگاه از افراد درخواست پرداخت مالی با عنوان فرصت های شغلی در شرکت بین المللی یا خارج از آن، نمی نماید. هر گونه پیشنهادی که ادعای ارائه از طرف شرکت بین المللی را دارد و از شما درخواست پرداخت مالی می کند، جعلی و مجرمانه است.

علائم هشدار دهنده جرائم مربوط به استخدام

نمونه هایی از جرائم مربوط به استخدام که در تناقض با روند های کاری و اخلاقی شرکت بین المللی می باشند :

 • آدرس ایمیل فرستده متفاوت با آدرس رسمی ایمیل بوده و از یک سرویس پست الکترونیکی رایگان مانند: Hotmail، Gmail، Outlook، Yahoo، و یا از یک آدرس ایمیل جعلی ارسال می‌شود .
 • از شما خواسته می‌شود اطلاعات شخصی یا محرمانه را افشا کنید.
 • از شما خواسته می‌شود که از طریق تلفن یا از طریق یک برنامه ی پیام رسان مصاحبه کنید.
 • از شما درخواست می‌شود که هزینه ها را پرداخت کنید.
 • از شما درخواست می‌شود مدارک جعلی استخدام مانند فرم درخواست ویزا و یا فرم استخدام را تکمیل کنید (نام و علامت بین المللی ممکن است به طور جعلی و غیر مجاز استفاده شود).
 • اصرار بر ضرورت و کمبود زمان.
 • درخواست پول برای پردازش مجوزهای کار، درخواست ویزا و غیره .

چنین اقداماتی احتمالا جهت سوء استفاده از اطلاعات شخصی قربانیان انجام می گیرند.


فعالیت های این افراد شامل تعهدات کیفری و مدنی می باشد. با وجود اینکه شرکت بین المللی این موضوعات را به طور پیگیری نموده و با توجه به حق خود برای تماس با قانونگذاران مربوطه ، به بررسی چنین فعالیت های غیرقانونی می پردازد، اغلب تحت تعقیب قرار دادن و محاکمه این افراد ، دشوار است.

بنابراین، اگر شما درخواستی به صورت کتبی یا شفاهی برای مصاحبه یا پیشنهاد شغلی دریافت کردید که فکر میکنید ممکن است جعلی یا مشکوک باشد، لطفا آنها را نادیده بگیرید. شما همچنین می توانید صحت آن را با ارسال ایمیل به آدرس communications@blsinternational.com بررسی نمایید.

اگر از هرگونه فعالیت غیرقانونی مطلع شدید، پیشنهاد می کنیم با پلیس محلی و یا مقامات مربوطه تماس بگیرید و همچنین ما را با ارسال ایمیل به acco@blsinternational.com مطلع سازید.

شرکت بین المللی تحت هیچ شرایطی مسئول هر گونه از دست دادن، خسارت، هزینه و یا نارضایتی ناشی از اقدامات و فعالیت های افراد غیر مجار نخواهد بود.

Call us Feedback